• NASZE SKLEPY | Jasionówka ul. Korycińska 36 | Zabłudów ul. Białostocka 75 |

 • Jasionówka (537 026 326) | Zabłudów (537 380 230)

Aktualnie system zapytań ofertowych jest w trakcie aktualizacji i nie obejmuje pełnego asortymentu.
Prosimy o indywidualnie zapytania drogą mailową bądź telefoniczną.

 

WEŁNA ROCKMIN PLUS λᴅ 037

Izolacja
+

Płyta o bardzo dobrych parametrach termicznych i akustycznych oraz o wysokiej gęstości. Wykorzystywana do izolacji poddaszy, stropów belkowych, ścian działowych oraz ścian o konstrukcji szkieletowej.

 

 

 • Charakterystyka produktu

  Uniwersalne płyty z wełny skalnej ROCKMIN PLUS o bardzo dobrych parametrach termicznych i akustycznych znajdują szerokie zastosowanie w izolacji termicznej domów jednorodzinnych. Sprawdzają się jako niepalne ocieplenie w wielu aplikacjach.

  Zastosowanie produktu

  Płyty ROCKMIN PLUS to bardzo dobre, niepalne ocieplenie zarówno poddaszy i stropów wentylowanych, drewnianych stropów i podłóg na legarach, ale także ścian działowych i ścian osłonowych o konstrukcji szkieletowej z elewacją z paneli.

  ROCKMIN dla Twojego domu

  Płyty z wełny skalnej ROCKMIN PLUS są trwałe i niepalne, dzięki ich zastosowaniu znacząco poprawia się bezpieczeństwo pożarowe w Twoim domu. Dzięki bardzo dobrym parametrom produkt zapewnia komfort termiczny w budynku bez względu na porę roku.

  ROCKMIN dla fachowców

  ROCKMIN PLUS to płyta o bardzo dobrych parametrach termicznych i akustycznych oraz o wysokiej gęstości. Dzięki czemu może być wykorzystywana do izolacji poddaszy, stropów belkowych, ścian działowych oraz ścian o konstrukcji szkieletowej. Płyty spełniają większość wymagań stawianych w klasyfikacjach suchej zabudowy. Dodatkowo dzięki nowym, trwalszym opakowaniom łatwiej transportować produkt na terenie budowy.

 • Pliki

 • Dane techniczne
  Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła (EN 12667)λᴅ (W/m∙K)0,037
  Reakcja na ogień (EN 13501-1)EuroklasaA1
  Deklarowana tolerancja grubości (EN 823)T (klasa)T2
  Nasiąkliwość krótkotrwała (EN 1609)WS (≤ 1,0 kg/m²)WS
  Nasiąkliwość długotrwała (EN 12087)WL(P) (≤ 3,0 kg/m²)WL(P)
  Współczynnik oporu dyfuzyjnego (EN 12086)
  MU1
  Charakterystyka akustyczna
  Wspołczynnik pochłaniania dźwięków AW dla gr. 50-99mm = 0,90 dla gr. 100-200mm = 1,00
Masz pytania?

Skontaktuj się z naszym doradcą!

Jasionówka

Naszą misją jest jak najlepsza obsługa klientów. Już od 15 lat zaopatrujemy rolników indywidualnych i firmy w artykuły do produkcji rolnej i maszyny rolnicze. Prowadzimy też sprzedaż hurtową oraz detaliczną materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz a w szczególności: materiałów budowlanych ,izolacyjnych, sanitarnych, stolarki drzwiowej i okiennej, materiałów dachowych itp.